
Jewelry Alloy Cuban Chain Necklace With Animals And Zodiac Pattern Retro Exaggerated Style
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Alloy |
| Weight | 68g |
Original: $6.60
-65%$6.60
$2.31More Images










Jewelry Alloy Cuban Chain Necklace With Animals And Zodiac Pattern Retro Exaggerated Style
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Alloy |
| Weight | 68g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Alloy |
| Weight | 68g |























