
Jewelry Alloy Devil's Eye Pendant Multilayer Necklace With Geometric Wave Pattern And Electroplating Treatment For Women
Jewelry Alloy Devil's Eye Pendant Multilayer Necklace With Geometric Wave Pattern And Electroplating Treatment For Women
| Chain Style | Twisted Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Wave,Geometry |
| Pendant Material | New Foreign Trade Necklace Multi-Pendant Exaggerated Moon Necklace |
| Perimeter | New Foreign Trade Necklace Multi-Pendant Exaggerated Moon Necklace |
| Style | Exaggeration,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.29
-65%$1.29
$0.45More Images














Jewelry Alloy Devil's Eye Pendant Multilayer Necklace With Geometric Wave Pattern And Electroplating Treatment For Women
| Chain Style | Twisted Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Wave,Geometry |
| Pendant Material | New Foreign Trade Necklace Multi-Pendant Exaggerated Moon Necklace |
| Perimeter | New Foreign Trade Necklace Multi-Pendant Exaggerated Moon Necklace |
| Style | Exaggeration,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twisted Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Wave,Geometry |
| Pendant Material | New Foreign Trade Necklace Multi-Pendant Exaggerated Moon Necklace |
| Perimeter | New Foreign Trade Necklace Multi-Pendant Exaggerated Moon Necklace |
| Style | Exaggeration,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























