
Jewelry Alloy Double Layer Mixed Color Hip Hop Clavicle Chain With Geometric Pattern And Dripping Oil Treatment For Women
Jewelry Alloy Double Layer Mixed Color Hip Hop Clavicle Chain With Geometric Pattern And Dripping Oil Treatment For Women
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 20g |
More Images






Jewelry Alloy Double Layer Mixed Color Hip Hop Clavicle Chain With Geometric Pattern And Dripping Oil Treatment For Women
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 20g |























