
Jewelry Alloy Dripping Oil Plant Flowers Pattern Earrings Necklace 2Piece Set For Women
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Plant Flowers |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Festival Elements |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 8g |
More Images





Jewelry Alloy Dripping Oil Plant Flowers Pattern Earrings Necklace 2Piece Set For Women
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Plant Flowers |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Festival Elements |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Plant Flowers |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Festival Elements |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 8g |























