
Jewelry Alloy Exaggerated Portrait Coin Multielement Retro Relief Flower Plate Imitation Pearl Geometric Ochain Electroplated Necklace For Women
Jewelry Alloy Exaggerated Portrait Coin Multielement Retro Relief Flower Plate Imitation Pearl Geometric Ochain Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 36g |
Original: $2.60
-65%$2.60
$0.91More Images





Jewelry Alloy Exaggerated Portrait Coin Multielement Retro Relief Flower Plate Imitation Pearl Geometric Ochain Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 36g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 36g |























