
Jewelry Alloy Flower Pattern Electroplating Cross Chain Clavicle Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images






Jewelry Alloy Flower Pattern Electroplating Cross Chain Clavicle Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























