
Jewelry Alloy Geometric Devil's Eye Pendant Necklace With Leather Wax Thread Iron Chain Rice Beads Acrylic Crystal Electroplating For Women
Jewelry Alloy Geometric Devil's Eye Pendant Necklace With Leather Wax Thread Iron Chain Rice Beads Acrylic Crystal Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Leather Wax Thread + Iron Chain + Rice Beads + Acrylic + Crystal + Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 38g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images








Jewelry Alloy Geometric Devil's Eye Pendant Necklace With Leather Wax Thread Iron Chain Rice Beads Acrylic Crystal Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Leather Wax Thread + Iron Chain + Rice Beads + Acrylic + Crystal + Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 38g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Leather Wax Thread + Iron Chain + Rice Beads + Acrylic + Crystal + Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 38g |























