
Jewelry Alloy Geometric Handmade Chain Irregular Collar Choker Lava Necklace For Women
| Chain Style | Handmade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Weight | 17g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images











Jewelry Alloy Geometric Handmade Chain Irregular Collar Choker Lava Necklace For Women
| Chain Style | Handmade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Handmade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Weight | 17g |























