
Jewelry Alloy Geometric Minimalist Electroplating Ring And Bracelet For Couple
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 6. |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.27
-65%$1.27
$0.44More Images




Jewelry Alloy Geometric Minimalist Electroplating Ring And Bracelet For Couple
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 6. |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 6. |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























