
Jewelry Alloy Geometric Skull Pendant Collarbone Necklace Dark Style Electroplating Leather Wax Thread Chain For Women
Jewelry Alloy Geometric Skull Pendant Collarbone Necklace Dark Style Electroplating Leather Wax Thread Chain For Women
| Chain Style | Leather Wax Thread |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Dark Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images





Jewelry Alloy Geometric Skull Pendant Collarbone Necklace Dark Style Electroplating Leather Wax Thread Chain For Women
| Chain Style | Leather Wax Thread |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Dark Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Leather Wax Thread |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Dark Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |























