
Jewelry Alloy Ginkgo Leaf Ring Women's Metal Texture Electroplating Geometric Style
| Gender | Ms.,Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Leaves,Geometry |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images





Jewelry Alloy Ginkgo Leaf Ring Women's Metal Texture Electroplating Geometric Style
| Gender | Ms.,Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Leaves,Geometry |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ms.,Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Leaves,Geometry |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |























