
Jewelry Alloy Heart Geometric Pendant Collar Necklace For Women
| Chain Style | Collar |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 33g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images






Jewelry Alloy Heart Geometric Pendant Collar Necklace For Women
| Chain Style | Collar |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 33g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Collar |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 33g |























