
Jewelry Alloy Heart Geometric Pendant Necklace Electroplated Wax Line For Women
| Chain Style | Wax Line |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 37g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images






Jewelry Alloy Heart Geometric Pendant Necklace Electroplated Wax Line For Women
| Chain Style | Wax Line |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 37g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Wax Line |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 37g |























