
Jewelry Alloy Heart Pendant Pearl Chain Electroplating Sweet Style Women
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |
More Images






Jewelry Alloy Heart Pendant Pearl Chain Electroplating Sweet Style Women
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |























