
Jewelry Alloy Heartshaped Clavicle Chain With Electroplating Treatment
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Ccb |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images






Jewelry Alloy Heartshaped Clavicle Chain With Electroplating Treatment
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Ccb |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Ccb |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |























