
Jewelry Alloy Hiphop Punk Hollowout Water Wave Chain Necklace With Geometric Design And Electroplating For Women
Jewelry Alloy Hiphop Punk Hollowout Water Wave Chain Necklace With Geometric Design And Electroplating For Women
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 65g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images







Jewelry Alloy Hiphop Punk Hollowout Water Wave Chain Necklace With Geometric Design And Electroplating For Women
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 65g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 65g |























