
Jewelry Alloy Imitation Pearl Acrylic Butterfly Sunflower Heart Shape Geometric Clavicle Chain Electroplated
Jewelry Alloy Imitation Pearl Acrylic Butterfly Sunflower Heart Shape Geometric Clavicle Chain Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl+Alloy+Acrylic |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Shape,Pattern |
| Weight | 48g |
Original: $3.09
-65%$3.09
$1.08More Images





Jewelry Alloy Imitation Pearl Acrylic Butterfly Sunflower Heart Shape Geometric Clavicle Chain Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl+Alloy+Acrylic |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Shape,Pattern |
| Weight | 48g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl+Alloy+Acrylic |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Shape,Pattern |
| Weight | 48g |























