
Jewelry Alloy Imitation Pearl Geometric Shaped Copper Clad Iron Chain Electroplated Necklace For Women
Jewelry Alloy Imitation Pearl Geometric Shaped Copper Clad Iron Chain Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb+Imitation Pearl+Copper-Clad Iron Chain+Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Shape,Pattern |
| Weight | 19g |
More Images









Jewelry Alloy Imitation Pearl Geometric Shaped Copper Clad Iron Chain Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb+Imitation Pearl+Copper-Clad Iron Chain+Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Shape,Pattern |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb+Imitation Pearl+Copper-Clad Iron Chain+Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Shape,Pattern |
| Weight | 19g |























