
Jewelry Alloy Iron Chain Imitation Pearl Geometric Peach Heart Electroplating Women's Clavicle Chain Necklace
Jewelry Alloy Iron Chain Imitation Pearl Geometric Peach Heart Electroplating Women's Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Original: $2.60
-65%$2.60
$0.91More Images






Jewelry Alloy Iron Chain Imitation Pearl Geometric Peach Heart Electroplating Women's Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |























