
Jewelry Alloy Irregular Petal Clavicle Chain With Flower Design And Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | High Sense,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.73
-65%$1.73
$0.61More Images








Jewelry Alloy Irregular Petal Clavicle Chain With Flower Design And Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | High Sense,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | High Sense,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























