
Jewelry Alloy Leather Wax Thread Flannel Handmade Heart Pendant Choker Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy,Leather And Wax Thread,Flannel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 23g |
More Images














Jewelry Alloy Leather Wax Thread Flannel Handmade Heart Pendant Choker Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy,Leather And Wax Thread,Flannel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy,Leather And Wax Thread,Flannel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 23g |























