
Jewelry Alloy Luminous Hollow Openable Heart Pendant O Chain Necklace For Women Electroplated Simple Geometric Style
Jewelry Alloy Luminous Hollow Openable Heart Pendant O Chain Necklace For Women Electroplated Simple Geometric Style
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $1.16
-65%$1.16
$0.41More Images


Jewelry Alloy Luminous Hollow Openable Heart Pendant O Chain Necklace For Women Electroplated Simple Geometric Style
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























