
Jewelry Alloy Men's Diamondencrusted Geometric Box Chain Necklace Pendant
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 100g |
Original: $2.21
-65%$2.21
$0.77More Images




Jewelry Alloy Men's Diamondencrusted Geometric Box Chain Necklace Pendant
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 100g |























