
Jewelry Alloy Minimalist Style Diamondstudded Cross Pendant Multilayer Unisex Waist Chain With Multiple Circles And Lobster Clasp
Jewelry Alloy Minimalist Style Diamondstudded Cross Pendant Multilayer Unisex Waist Chain With Multiple Circles And Lobster Clasp
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Unisex,Both Men And Women Are Welcome |
| Material | Alloy |
| Number Of Belt Loops | Multiple Circles |
| Size | 115Cm |
| Style | Cowboy |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 43g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images










Jewelry Alloy Minimalist Style Diamondstudded Cross Pendant Multilayer Unisex Waist Chain With Multiple Circles And Lobster Clasp
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Unisex,Both Men And Women Are Welcome |
| Material | Alloy |
| Number Of Belt Loops | Multiple Circles |
| Size | 115Cm |
| Style | Cowboy |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 43g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Unisex,Both Men And Women Are Welcome |
| Material | Alloy |
| Number Of Belt Loops | Multiple Circles |
| Size | 115Cm |
| Style | Cowboy |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 43g |























