
Jewelry Alloy Mixed Gem Inlay Dripping Oil Flowers Style Women's Necklace
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Simple |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 80g |
Original: $5.11
-65%$5.11
$1.79More Images





Jewelry Alloy Mixed Gem Inlay Dripping Oil Flowers Style Women's Necklace
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Simple |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Simple |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 80g |























