
Jewelry Alloy Pendant Box Chain Multilayer Clavicle Necklace With Geometric Pattern And Electroplating For Women
Jewelry Alloy Pendant Box Chain Multilayer Clavicle Necklace With Geometric Pattern And Electroplating For Women
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Chain Ccb |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 45g |
More Images









Jewelry Alloy Pendant Box Chain Multilayer Clavicle Necklace With Geometric Pattern And Electroplating For Women
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Chain Ccb |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Chain Ccb |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 45g |























