
Jewelry Alloy Pendant Clavicle Chain With Geometric Pattern Imitation Pearl Beaded Electroplated For Women
Jewelry Alloy Pendant Clavicle Chain With Geometric Pattern Imitation Pearl Beaded Electroplated For Women
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 69g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images






Jewelry Alloy Pendant Clavicle Chain With Geometric Pattern Imitation Pearl Beaded Electroplated For Women
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 69g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 69g |























