
Jewelry Alloy Pendant Clavicle Chain With Imitation Pearl Geometric Pattern Electroplated Copperclad Iron Chain Highend Style
Jewelry Alloy Pendant Clavicle Chain With Imitation Pearl Geometric Pattern Electroplated Copperclad Iron Chain Highend Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain + Alloy + Imitation Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | High-End Feel,Geometry |
| Weight | 14g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images






Jewelry Alloy Pendant Clavicle Chain With Imitation Pearl Geometric Pattern Electroplated Copperclad Iron Chain Highend Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain + Alloy + Imitation Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | High-End Feel,Geometry |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain + Alloy + Imitation Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | High-End Feel,Geometry |
| Weight | 14g |























