
Jewelry Alloy Pendant Copper Chain Fruit Pattern Electroplated Cherry Yshaped Clavicle Necklace For Women
Jewelry Alloy Pendant Copper Chain Fruit Pattern Electroplated Cherry Yshaped Clavicle Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Fruit,Food |
| Weight | 22g |
Original: $3.26
-65%$3.26
$1.14More Images







Jewelry Alloy Pendant Copper Chain Fruit Pattern Electroplated Cherry Yshaped Clavicle Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Fruit,Food |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Fruit,Food |
| Weight | 22g |























