
Jewelry Alloy Pendant Necklace With Fivepointed Star Geometric Pattern And Electroplating Treatment Iron Chain Acrylic Beads And Gravel
Jewelry Alloy Pendant Necklace With Fivepointed Star Geometric Pattern And Electroplating Treatment Iron Chain Acrylic Beads And Gravel
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy + Acrylic Beads + Gravel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |
More Images





Jewelry Alloy Pendant Necklace With Fivepointed Star Geometric Pattern And Electroplating Treatment Iron Chain Acrylic Beads And Gravel
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy + Acrylic Beads + Gravel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy + Acrylic Beads + Gravel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |























