
Jewelry Alloy Pendant Necklace With Geometric Pattern Copper Chain Electroplated For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images






Jewelry Alloy Pendant Necklace With Geometric Pattern Copper Chain Electroplated For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |























