
Jewelry Alloy Pendant Necklace With Imitation Pearl Beaded Clavicle Chain Heart Shape Electroplating Versatile Style For Women
Jewelry Alloy Pendant Necklace With Imitation Pearl Beaded Clavicle Chain Heart Shape Electroplating Versatile Style For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Pearl + Ccb |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images






Jewelry Alloy Pendant Necklace With Imitation Pearl Beaded Clavicle Chain Heart Shape Electroplating Versatile Style For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Pearl + Ccb |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Pearl + Ccb |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |























