
Jewelry Alloy Pleated Petal Exaggerated Asymmetrical Imitation Pearl Flower Electroplated Earrings For Women
Jewelry Alloy Pleated Petal Exaggerated Asymmetrical Imitation Pearl Flower Electroplated Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 31g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images
















Jewelry Alloy Pleated Petal Exaggerated Asymmetrical Imitation Pearl Flower Electroplated Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 31g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 31g |























