
Jewelry Alloy Ring Geometric Style Electroplating Unisex
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 11. |
| Style | National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $1.63
-65%$1.63
$0.57More Images





Jewelry Alloy Ring Geometric Style Electroplating Unisex
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 11. |
| Style | National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 11. |
| Style | National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























