
Jewelry Alloy Star Metal Multi Layer Chest Body Chain For Women Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlaid Material | Uninlaid |
| Material | Alloy |
| Modeling | Star |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Precious Metal Quality | Iron |
| Style | Simple |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 14g |
More Images






Jewelry Alloy Star Metal Multi Layer Chest Body Chain For Women Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlaid Material | Uninlaid |
| Material | Alloy |
| Modeling | Star |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Precious Metal Quality | Iron |
| Style | Simple |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlaid Material | Uninlaid |
| Material | Alloy |
| Modeling | Star |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Precious Metal Quality | Iron |
| Style | Simple |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 14g |























