
Jewelry Alloy Starfish Shell Pendant Necklace Set For Women Highend Animal Style Electroplated
Jewelry Alloy Starfish Shell Pendant Necklace Set For Women Highend Animal Style Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | High-End Feel,Animal |
| Weight | 16g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images






Jewelry Alloy Starfish Shell Pendant Necklace Set For Women Highend Animal Style Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | High-End Feel,Animal |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | High-End Feel,Animal |
| Weight | 16g |























