
Jewelry Alloy Three Dimensional Flower Vintage Style Necklace And Earrings Set With Wax Thread Chain
Jewelry Alloy Three Dimensional Flower Vintage Style Necklace And Earrings Set With Wax Thread Chain
| Chain Style | Wax Thread |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Vintage,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 11g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images











Jewelry Alloy Three Dimensional Flower Vintage Style Necklace And Earrings Set With Wax Thread Chain
| Chain Style | Wax Thread |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Vintage,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Wax Thread |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Vintage,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 11g |























