
Jewelry Aluminum Alloy Geometric Grinding Electroplating Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Aluminum Chain Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 72g |
Original: $2.70
-65%$2.70
$0.94More Images






Jewelry Aluminum Alloy Geometric Grinding Electroplating Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Aluminum Chain Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 72g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Aluminum Chain Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 72g |























