
Jewelry Artificial Pearl Metal Geometric Multi Layer Chain Necklace With Electroplating Treatment
Jewelry Artificial Pearl Metal Geometric Multi Layer Chain Necklace With Electroplating Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
Original: $2.54
-65%$2.54
$0.89More Images




Jewelry Artificial Pearl Metal Geometric Multi Layer Chain Necklace With Electroplating Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |























