
Jewelry Baroque Geometric Imitation Pearl Beaded Clavicle Chain Multilayer Long Necklace With Electroplating
Jewelry Baroque Geometric Imitation Pearl Beaded Clavicle Chain Multilayer Long Necklace With Electroplating
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Style | Baroque,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 60g |
Original: $2.39
-65%$2.39
$0.84More Images





Jewelry Baroque Geometric Imitation Pearl Beaded Clavicle Chain Multilayer Long Necklace With Electroplating
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Style | Baroque,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 60g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Style | Baroque,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 60g |























