
Jewelry Baroque Geometric Iron Alloy Imitation Pearl Electroplated Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron + Alloy + Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Baroque,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images










Jewelry Baroque Geometric Iron Alloy Imitation Pearl Electroplated Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron + Alloy + Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Baroque,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron + Alloy + Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Baroque,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |























