
Jewelry Baroque Imitation Pearl Alloy Beaded Necklace With Heart Shape Pendant And Electroplating Design
Jewelry Baroque Imitation Pearl Alloy Beaded Necklace With Heart Shape Pendant And Electroplating Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Alloy + Dripping Oil + Acrylic Diamond |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Baroque,Animal |
| Weight | 71g |
Original: $3.86
-65%$3.86
$1.35More Images





Jewelry Baroque Imitation Pearl Alloy Beaded Necklace With Heart Shape Pendant And Electroplating Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Alloy + Dripping Oil + Acrylic Diamond |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Baroque,Animal |
| Weight | 71g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Alloy + Dripping Oil + Acrylic Diamond |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Baroque,Animal |
| Weight | 71g |























