
Jewelry Beaded Imitation Pearl Necklace Plastic Resin Alloy Heart Shape Electroplated For Women
Jewelry Beaded Imitation Pearl Necklace Plastic Resin Alloy Heart Shape Electroplated For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 92g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images












Jewelry Beaded Imitation Pearl Necklace Plastic Resin Alloy Heart Shape Electroplated For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 92g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 92g |























