
Jewelry Bear Necklace Plastic Resin Artificial Crystal Doll Pattern Electroplated Cross Chain For Women
Jewelry Bear Necklace Plastic Resin Artificial Crystal Doll Pattern Electroplated Cross Chain For Women
| 01 | Pearl Chain Bear Necklace |
|---|---|
| 02 | Colorful Acrylic Chain Necklace |
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Modeling | Doll |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Ins Style,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $1.39
-65%$1.39
$0.49More Images










Jewelry Bear Necklace Plastic Resin Artificial Crystal Doll Pattern Electroplated Cross Chain For Women
| 01 | Pearl Chain Bear Necklace |
|---|---|
| 02 | Colorful Acrylic Chain Necklace |
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Modeling | Doll |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Ins Style,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 01 | Pearl Chain Bear Necklace |
|---|---|
| 02 | Colorful Acrylic Chain Necklace |
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Modeling | Doll |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Ins Style,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |























