
Jewelry Bohemian Colored Soft Pottery Beaded Alloy Clavicle Chain With Flower Shape And Electroplating
Jewelry Bohemian Colored Soft Pottery Beaded Alloy Clavicle Chain With Flower Shape And Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain+Polymer Clay+Imitation Pearl+Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Bohemian,Plants Flowers |
| Weight | 28g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images







Jewelry Bohemian Colored Soft Pottery Beaded Alloy Clavicle Chain With Flower Shape And Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain+Polymer Clay+Imitation Pearl+Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Bohemian,Plants Flowers |
| Weight | 28g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain+Polymer Clay+Imitation Pearl+Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Bohemian,Plants Flowers |
| Weight | 28g |























