
Jewelry Bohemian Geometric Alloy Pendant Clavicle Chain With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Pearl + Iron Sheet |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Bohemian,Minimalist |
| Weight | 46g |
Original: $2.77
-65%$2.77
$0.97More Images






Jewelry Bohemian Geometric Alloy Pendant Clavicle Chain With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Pearl + Iron Sheet |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Bohemian,Minimalist |
| Weight | 46g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Pearl + Iron Sheet |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Bohemian,Minimalist |
| Weight | 46g |























