
Jewelry Bohemian Shell Alloy Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Imitation Pearls + Shells + Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Bohemian,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 56g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images






Jewelry Bohemian Shell Alloy Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Imitation Pearls + Shells + Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Bohemian,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 56g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Imitation Pearls + Shells + Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Bohemian,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 56g |























