
Jewelry Bow Pearl Necklace Copper Chain Imitation Pearl Alloy Pendant Geometric Style Electroplated Snake Bone Chain
Jewelry Bow Pearl Necklace Copper Chain Imitation Pearl Alloy Pendant Geometric Style Electroplated Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Material | Copper Chain + Imitation Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images





Jewelry Bow Pearl Necklace Copper Chain Imitation Pearl Alloy Pendant Geometric Style Electroplated Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Material | Copper Chain + Imitation Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Material | Copper Chain + Imitation Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |























