
Jewelry Butterfly Alloy Pendant Clavicle Chain Simple Geometric Style Copperclad Iron Chain Imitation Pearl Rhinestone Electroplated
Jewelry Butterfly Alloy Pendant Clavicle Chain Simple Geometric Style Copperclad Iron Chain Imitation Pearl Rhinestone Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain + Imitation Pearl + Alloy + Rhinestone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 27g |
Original: $2.63
-65%$2.63
$0.92More Images





Jewelry Butterfly Alloy Pendant Clavicle Chain Simple Geometric Style Copperclad Iron Chain Imitation Pearl Rhinestone Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain + Imitation Pearl + Alloy + Rhinestone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 27g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain + Imitation Pearl + Alloy + Rhinestone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 27g |























