
Jewelry Ccb Material Geometric Drop Shape Electroplating Earrings And Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Ccb |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 16g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images








Jewelry Ccb Material Geometric Drop Shape Electroplating Earrings And Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Ccb |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Ccb |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 16g |























